Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Lygintuvas Gorenje SIH2200TC Padidinti

Lygintuvas Gorenje SIH2200TC

3838942983467

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

33,00 € su PVM

Techniniai duomenys

Apsauga nuo kalkėjimo Taip
Apsauga nuo lašėjimo Taip
Aukštis 16.3
Automatinė temperatūros reguliavimo technologija Ne
Auto off Taip
Galingumas 2200
Gamintojas Gorenje
Gylis 12.3
Lygintuvo padas Keramikinis
Lygintuvo tipas Lygintuvas
Maksimalus garo šūvis 80
Papildomas padas jautriems audiniams Ne
Plotis 31.3
Reguliuojamo garo šūvis 22
Savaiminio išsivalymo funkcija Taip
Spalva Balta
Temperatūros indikatorius Taip
Vandens lygio indikatorius Taip
Vandens talpa 350

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: