Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Lygintuvas ELECTROLUX EDB5230 Padidinti

Lygintuvas ELECTROLUX EDB5230

7332543440931

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

47,99 € su PVM

Apie prekę

Vertikalus garas : Skirtas atnaujinti kabančius audinius.

3-jų būdų automatinis išjungimas - Automatinio išjungimo funkcija suveikia po aštuonių minučių, kai lygintuvas pastatytas, ir po 30 sekundžių, kai jis padėtas ant šono arba ant pagrindo. Saugos lemputė parodys, kad lygintuvas netrukus automatiškai išsijungs.

„ThermoSafe™“ karščio indikatorius - Pagrindo temperatūros indikatorius „ThermoSafe“ leidžia tiksliai žinoti, kada lygintuvas ataušta iki 40°C ir jį galima saugiai padėti laikymui. Jokių pirštų nudegimų, jokio rūpinimosi palikus lygintuvą stovėti.

Pagalbinė lemputė : Rodo, kada prietaisas yra įkaitęs ir paruoštas lyginti.

360° itin ilgas lankstus medžiaginis laidas : Kad lyginti būtų patogiau ir pasiektumėte toliau, 360 laipsnių sukinėjamas tvirtinimas suteiks maksimalią lyginimo laisvę.

2,5 m ilgio laidas ir 360° sukinėjama jungtis : Kad lyginti būtų patogiau ir pasiektumėte toliau, 360 laipsnių sukinėjama jungtis suteiks lyginimo laisvę.

Kalkėti neleidžianti sistema : Kalkėti neleidžianti sistema

Didelis vandens indas : Kad garus purkšti galėtumėte ilgiau, o pripildyti reikėtų rečiau.

Smulkus purškiklis: Jis lygiai sudrėkina audinį.

Lašėjimo apsaugos sistema: Neleidžia susidaryti lašams ir apsaugo audinį nuo dėmių, kai lyginama žema temperatūra. Idealiai tinka švelniems audiniams. Neleidžia drabužiams išsitepti lyginant

Kintamos temperatūros nuostata: Paprastas temperatūros nustatymas ratuko pasukimu.

Dvigubos įtampos sistema: 120 V atitink. 220–240 V: Dvigubos įtampos sistema patogioms kelionėms.


Techniniai duomenys

Apsauga nuo lašėjimo Taip
Auto off Taip
Galingumas 2400
Gamintojas Electrolux
Lygintuvo padas Keramikinis
Lygintuvo tipas Lygintuvas
Maksimalus garo šūvis 120
Papildomas padas jautriems audiniams Ne
Reguliuojamo garo šūvis 35
Spalva Žydra
Vandens talpa 300

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: