BEKO MIKROBANGŲ KROSNELĖ MOF23110X

8060000003

Nauja prekė

      23 litrų mikrobangų krosnelė, naujo dizaino linija. Lengva naudoti su skaitmeniniu ekranu. 8 automatinės išankstinio šildymo programos - tiesiog įdėti indą į orkaitę ir pasirinkti meniu tinkamą rūšį ir svorį. Automatinė programa automatiškai nustato galios lygį ir šildymo laiką.

       beko garantija

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

79,89 € su PVM

Apie prekę

BEKO MIKROBANGŲ KROSNELĖ  MOF23110X

Apšvietimas
Yra
 
Laikmatis
Yra
Atitirpinimo programa
yra
 
Lengvo gaminimo funkcija
yra
Galingumas (W)
700
 
Darbo pabaigos signalas
Yra
Spalva
nerūdijančio plieno
 
Elektroninis ekranas
yra
Programavimo funkcija
yra
 
Pagaminimo šalis
Kinija
Užraktas nuo vaikų
Yra
 
Svoris netto
13,7
Valdymas
Elektroninis
 
Gross svoris
14,8
Vidaus danga
nerūdijantis plienas
 
Tūris (m3)
0.0858
Mikrobanginės tipas
laisvai statoma
 
Ilgis
41
Karštas oras (konvekcija)
Nėra
 
Plotis
43.5
Keptuvo galia (W)
1000
 
Aukštis
29.2
 
 
 
Gamintojas
BEKO

IŠSKIRTINĖS  SAVYBĖS

 Suprojektuota taip, jog būtu paprasta ja naudotis

Suprojektuota taip, jog būtu paprasta ja naudotis


Šios mikrobangų krosnelės  parametrų pasirinkimas yra labai paprastas, nes jo intuityvus, gerai suplanuotas valdymas..
 Kompaktiškas dydis

Kompaktiškas dydis

Dėl kompaktiško dydžio, ši mikrobangų krosnelė tilps  bet kokioje  virtuvės vietoje. Nepaisant nedidelių išorinių matmenų, ji  yra 20 litrų talpos..
 programosauto programos

Automatinės programos

Aštuonios iš anksto nustatytos automatinės programos padės greitai paruošti maistą, nereikės kaskart nustatyti šildymo parametrų. Galite rinktis: šildymą, daržoves, žuvis, picą ar makaronus..

VARTOTOJO VADOVAS

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

28 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: