Sumažinta kaina! BEKO ĮMONTUOJAMA   MIKROBANGŲ KROSNELĖ  MGB25333BG Padidinti

BEKO ĮMONTUOJAMA MIKROBANGŲ KROSNELĖ MGB25333BG

8060000011

Nauja prekė

  900 W , 25 l mikrobangų krosnelė su  1000 W griliu. Juodas stiklas. Vizualiai patrauklus  valdymo skydelis su jutikliu. Integruotas rėmas.

Garantija :24 mėn.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

185,99 € su PVM

-7%

199,99 € su PVM

Apie prekę

BEKO ĮMONTUOJAMA   MIKROBANGŲ KROSNELĖ  MGB25333BG

Montuojama į baldus mikrobangų krosnelė.
Nišos matmenys (AxPxG): 380x560x500 mm.
Išorinio rėmo matmenys (AxP): 38,8x59,5 cm.
Talpa: 25 l
Mikrobangų galingumas: 900W (5 galingumo lygiai).
Elektrinis grilis 1000 W.
8 kepimo funkcijos.
 
8 kepimo funkcijos.
Valdymas: Elektroninis+mechaninis besisukančiu ratuku.
LCD ekranas.
95 min. laikmatis.
Vidaus apšvietimas.
Lėkštės skersmuo: 315 mm .
Nerūdijančio plieno vidinė danga.
 
 
 

IŠKIRTINĖS  SAVYBĖS

Atšildymo funkcija

Su atšilimo funkcija  greitai ir be  pastangų atšildysite patiekalą , kuris tik jums patinka.
 

Grilis

Jums nereikia sodo , kad galėtumėte mėgautis mėgstamais šonkauliukais, mėsainiais ar keptomis dešrelėmis - dabar jūs darote viską mikrobangų krosnelėje. Tiesiog pasirinkite tinkamą programą ir po kurio laiko mėgaukitės mėgstamiausiais patiekalais.
 programosauto programos

Automatinės programos

Aštuonios iš anksto nustatytos automatinės programos padės greitai paruošti maistą, nereikės kaskart nustatyti šildymo parametrų. Galite rinktis: šildymą, daržoves, žuvis, picą ar makaronus..

VARTOTOJO VADOVAS

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: