MIKROBANGŲ KROSNELĖ DAEWOO KOR 6617W Padidinti

MIKROBANGŲ KROSNELĖ DAEWOO KOR 6617W

8060000016

Nauja prekė

Laisvai pastatoma 700W su elektroniniu valdymu  ir 20 l talpos DAEWOO mikrobangų krosnelė.

GARANTIJA 24 mėn.

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

54,95 € su PVM

Techniniai duomenys

Spalva Balta
Montuojamas į baldus prietaisas Laisvai pastatomas buitinės technikos prietaisas
Valdymas Mechaninis
Galingumo lygiai 7
Keptuvas (grilis) Nėra
Prietaiso matmenys (AxPxG) 27 x 44.6 x 31.8 cm
Funkcijos Atitirpinimo funkcija
Ypatybės Reflektorių sistema C.R.S
Ekranas 700 W
Laikmatis 35 min
Svoris netto 10.6

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

25 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: