BEKO ORKAITĖ BIE24301B

8020000013

Nauja prekė

   Elegantiško dizaino juoda 71 l  BEKO orkaitė. Apatiniai ir viršutiniai šildytuvai.  Tai puikus sprendimas pyragams, mėsai ir bet kokiems patiekalams kepti, kai norite gauti traškus viršus.Tuo pačiu metu veikiant žemutiniam ir viršutiniam šildytuvams ,įjungus ventiliaorių galima gaminti dar greičiau! Idealiai tinka pyragams gaminti !
           A ENERGIJOS KLASE

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

215,00 € su PVM

Apie prekę

       BEKO  ORKAITĖ BIE24301B


BIE24301B                BIE24301B
  Intuityvusis pusiau jutiklių ekranas

 Intuityvus ekranas ir ergonomiškos rankenos leidžia lengvai valdyti orkaitę. Jų dėka mes greitai pasirinksime reikiamą funkciją. Puiki ir šiuolaikinė ekrano  estetika.
   Lengva valyti

 "Beko" orkaitės interjeras yra padengtas specialia, lengvai valoma emale . Jei norite, kad orkaitė būtų švari, po kiekvieno naudojimo ją tiesiog nuvalykite šluoste.
STIKLINĖS DURELĖS BIE24301B - Beko(2).
  Stiklinės durelės

  Orkaitės durelės, tiek iš išorės, tiek iš vidaus yra pagamintos iš pilno stiklo  be varžtų ir alkūnių, todėl valymas yra lengvesnis.
   Valymas garo pagalba

   Ši funkcija padeda sušvelninti patvariausius nešvarumus ir riebalų dėmės, todėl dar lengviau valyti orkaitę.

Techniniai duomenys

Spalva Juoda
Orkaitės funkcijos Apatinis + viršutinis kaitinimas
Durelių stiklas Dvigubas
Tūris (m3) 0.2853
Aukštis 59.5
Ilgis 56.7
Plotis 59.4
Užraktas nuo vaikų Yra
Valdymas Mechaninis
Energijos sąnaudų klasė A
Ekranėlis LED
Svoris 32.1
Orkaitės talpa (l) 71

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsisiųsti