BEKO ORKAITĖ BIM24400WCS

8020000016

Nauja prekė

   Elegantiška , su baltuoju stiklu ,  71 l  BEKO daugiafunkcinė orkaitė .Energiją taupanti daugiafunkcinė krosnelė .Jutiklinis valdymas, 3D kepimas, teleskopiniai kreiptuvai, minkštas durų uždarymas. Kepimas 3D - tai nauja kepimo generacija, kuri aktyvuoja visus šildymo elementus ir veikia visapusiškai , padeda tolygiai kepti iš visų pusių .

          

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

224,00 € su PVM

Apie prekę

         BEKO  ORKAITĖ  BIM24400WCS


jutiminis ekranas                BIE24301B
 Intuicinis grafinis ekranas

Intuicinis ekranai leidžia lengvai valdyti orkaitę. Jo dėka greitai išrinksime reikala vimo funkciją. Papildomai ekranas gražiai dera prie šios produkcijos šiuolaikinio dizaino.
                                                                    Lengva valyti

 "Beko" orkaitės interjeras yra padengtas specialia, lengvai valoma emale . Jei norite, kad orkaitė būtų švari, po kiekvieno naudojimo ją tiesiog nuvalykite šluoste.
STIKLINĖS DURELĖS BIE24301B - Beko(2). orkaites minkstas dureliu uzdarymas
  Stiklinės durelės

  Orkaitės durelės, tiek iš išorės, tiek iš vidaus yra pagamintos iš pilno stiklo  be varžtų ir alkūnių, todėl valymas yra lengvesnis.
   Minkštas durų uždarymas

    Dėl ypatingų vyrių pasirinktų "Beko" krosnelių durys uždaromos švelniai, tyliai ir patogiai.
orkaite begeliai ORKAITĖ. 3D KEPIMAS
  Teleskopinės gairės

 
Teleskopinių gairių dėka galima lengvai ir saugiai ištraukti padėklą su karštu patiekalu išvengiant apsideginimo.
Kepimas 3D

Kepimas 3D tai nauja kepimo generacija, kuri aktyvuoja visus šildymo elementus ir veikia visapusiškai. Viršutinis ir apatinis šildytuvas, apvalus šildytuvas, kartu su oro srove padeda tolygiai kepti iš visų pusių

Techniniai duomenys

Spalva balta
Orkaitės funkcijos 12 funkcijų
Durelių stiklas Trigubas
Tūris (m3) 0.2853
Aukštis 59.5
Ilgis 55
Plotis 59.5
Užraktas nuo vaikų Yra
Teleskopiniai bėgeliai Yra
Valdymas Jutiminis
Energijos sąnaudų klasė A+
Ekranėlis LED
Svoris 36.600
Orkaitės talpa (l) 71

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsisiųsti