ORKAITĖ   BEKO OIM 27201 A Padidinti

ORKAITĖ BEKO OIM 27201 A

8100000006

Nauja prekė

Orkaitės BEKO OIM 27201 A gaminimo funkcijos: atitirpinimas, dviejų lygių grilis, įprastinis, kaitinimas apačioje, karštas oras Kaitinimas: apatinis kaitinimas, ventiliatorius, viršutinis kaitinimas.

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

222,00 € su PVM

Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A
Spalva (juoda) antracito
Ekranėlis Nėra
Valdymas Mechaninis
Orkaitės funkcijos 8 funkcijos
Durelių stiklas Trigubas
Tūris (m3) 0.2853
Aukštis 59
Ilgis 56
Plotis 59
Užraktas nuo vaikų Nėra
Teleskopiniai bėgeliai Yra
Apšvietimas Nėra
Pagaminimo šalis Turkija
Laikmatis Yra
Gross svoris 38.2
Triukšmo lygis (dB) -
Svoris netto 35.7
Savaiminio išsivalymo funkcija Nėra
Mėsos kepimo termometras Nėra
Garų funkcija Nėra
Švelnus durelių uždarymas Nėra

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: