Plaktuvas/maišytuvas ELECTROLUX ESM3310

7332543484577

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

54,99 € su PVM

Apie prekę

Tradicinė šluotelė : Skirta pritaikyti prietaisą visiems norimiems receptams.

5 greičių nuostatos: Reguliuokite greitį penkiomis nuostatomis.

Du viename – sukurkite daugiau - Plaktuvą galima atjungti nuo indo, tai patogu, kai reikia greitai išplakti ar išmaišyti mažesnius kiekius.

Dabar dar paprasčiau - Dėl besisukančio indo galite palikti plaktuvą veikti savaime, o rezultatai bus tokie pat puikūs, kaip ir atlikus darbą rankomis.

Plakiklius ir kablius galima plauti indaplovėje - Visus priedus galima plauti indaplovėje, todėl juos valyti paprasta. Turėsite daugiau laiko džiaugtis savo paruoštais patiekalais ir desertais.

Laido ilgis: 1

Matmenys (AxPxG): 36,6x30,9x21,9 cm

Techniniai duomenys

Galingumas 450
Gamintojas Electrolux
Greičių skaičius 5
Maišytuvo tipas Rankinis + besisukantis indas
Spalva Juoda

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: