Tik internetu

UV stabilizuota polietileno plėvelė 6m. pločio rulonas

Nauja prekė

UV stabilizuota polietileno plėvelė puikiai tinkanti šiltnamių dengimui norint uždengti keliems sezonams, taip pat gali būti naudojama statybose kaip garo izoliacija šiltinant konstrukcijas ar stogus su mineraline vata. 

rulono išmatavimai 100 mkr (0.1mm) - 120 x 6 m. (720 m2)
rulono išmatavimai 120 mkr (0.12mm) - 100 x 6 m. (600 m2)
rulono išmatavimai 150 mkr (0.15mm) - 80 x 6 m. (480 m2)
rulono išmatavimai 200 mkr (0.2mm) - 60 x 6 m. (360 m2)

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

180,00 € su PVM

  • Už ruloną
  • 0.1 mm (100 mkr)
  • 0.12 mm (120 mkr)
  • 0.15 mm (150 mkr)
  • 0.2 mm (200 mkr)

Apie prekę

Stabilizuota UV polietileno plėvelė

Savybės:
  • 6 metrų pločio
  • Skaidri
  • Atspari UV spinduliams
  • Tvirta 
  • Ilgaamžė

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: