Tik internetu

Monolitinis polikarbonatas, Bronza

Nauja prekė

Monolitinis polikarbonatas – tai  vientiso sluoksnio, labai aukštos kokybės polimeras, pasižymintis šiomis savybėmis: 
– Didelis atsparumas smūgiams, 200 kartų stipresnis nei stiklas;
– Svoris, dukart lengvesnis nei stiklas;
– Lengvai apdirbamas, gali būti formuojamas;
– Geras skaidrumas (net iki ±92%);
– Nedega atvira liepsna, o lydosi neišskirdamas kenksmingų medžiagų;
– Atsparumas žemai ir aukštai temperatūrai (nuo -40oC iki +120oC);
 - Apsaugo nuo UV spindulių;
– Ilgalaikės garantijos.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Tikslų pristatymo laiką sužinosite tel. +37060366288 arba info@ebikuva.lt

81,34 € su PVM

  • 1x2.05 (2.05 m2)
  • 2x2.05 (4.1 m2)
  • 2.05x3.05 (6.2525m2)
  • 3 mm
  • 4 mm

Apie prekę

Monolitinis polikarbonatas – tai ekstrudiniu būdu pagamintas, vientiso sluoksnio, labai aukštos kokybės polimeras, išsiskiriantis ypatingai aukštu smūginiu atsparumu, esant ir žemoms temperatūroms, mechaniniu tvirtumu, geromis dielektrinėmis savybėmis.
Monolitinis polikarbonatas yra plačiai naudojamas statybos sektoriuje: stogeliams, stiklinimui, kelių atitvarams. Pramonės sektoriuje: įrengimų, šviestuvų, kompaktinių diskų, apsauginių priemonių gamyboje. Reklamos gamybos sektoriuje: reklamos gaminiams gaminti.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: