Nemokamas pristatymas Pristatymas nemokamas!
Šaldiklis LIEBHERR GNP 3666 Padidinti

Šaldiklis LIEBHERR GNP 3666

4016803137344

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

984,99 € su PVM

Apie prekę

Šaldiklis, bešerkšnė NoFrost sistema, A+++ klasė (181 kWh per metus / 0,494 kWh per 24 h), el. valdymas sensorinis, LCD displėjus su skaitmenine indikacija, greito užšaldymo SuperFrost režimas, VarioSpace sistema, „užmirštų durų“ perspėjantis signalas, optinis Alarm indikatorius ir garsinis Alarm signalas, Net@Home sistema, HomeDialog sąsaja, SmartGrid-Ready, LED vidaus apšvietimas, naud. talpa 304 l, 7 stalčiai (iš jų 5 su teleskopiniais bėgeliais), užšaldymo pajėgumas 24 kg/24 h, šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 60 h, 2 šalčio akumuliatoriai, triukšmo lygis: 38 dB (A), matmenys A x P x G: 175,1x69,7x75 cm (gylis 78,5 cm yra su atstumą iki sienos užtikrinančiu laikikliu), klimato klasė: SN-T, atskirai užsakomi priedai: papildomi šalčio akumuliatoriai, perskyrimo plokštė Vario-Iso-Plate, HomeDialog modulis.

Techniniai duomenys

Aukštis 175.1
Durų rankena Taip
El. energijos sąnaudų klasė A+++
Gamintojas Liebherr
Greitas užšaldymas Taip
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Plotis 69.7
Spalva Balta
Šaldiklio talpa 304
Šaldymo technologija Bešerkšnė (No Frost)
Tipas Šaldiklis (vertikalus)
Triukšmingumas 38
Valdymas LCD ekranėlis už durų

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: