Šaldytuvas ELECTROLUX ERE8000X

7332543520138

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

607,99 € su PVM

Apie prekę

Metinės el. energijos sąnaudos: 113 kWh

Automatinis atitirpinimas.

Elektroninis temperatūros valdiklis su LED indikatoriais.

MultiAir Flow™ - technologija užtikrinanti vienodą drėgmės ir šalčio pasiskirstymą visame šaldytuve į kiekvieną lentyną, palaikydama juos optimaliame lygyje be didesnių svyravimų, ko pasekoje užtikrinama visų šaldytuve esančių produktų ilgalaikį šviežumą.

DynamicAir- dinamiška ventiliacijos sistema, tolygiai po visą šaldytuvą paskirstanti atvėsintą orą, ko pasekoje maisto produktai švieži išliks ilgesnį laiką dedant ant bet kurios lentynos.

CustomFlex™ - galimybė nevaržomai keisti šoninėse durelėse esančių lentynų išdėstymą pagal Jūsų nupirktų prduktų aukščius.

Action Cool™ - greitai atvėsinti maisto produktai išlieka švieži ilgesnį laiką.

LED apšvietimas.

Lentynėlė buteliams.

Garsinis ir vaizdinis įspėjimas apie atidarytas duris.

Dėklas kiaušiniams: 1vnt, 6 kiaušiniams.

Reguliuojamo aukščio kojelės priekyje, gale fiksuoti ratukai.

Keičiama durelių atidarymo kryptis.

Klimato klasė: SN-N-ST-T

Matmenys: (AxPxG) 185,0x59,5x64,7 cm


Žemiausia aplinkos temperatūra, kurioje numatoma prietaisą naudoti (°C): 10

Techniniai duomenys

0°C zona Ne
Artima 0°C zona Ne
Aukštis 185
Durų rankena Taip
El. energijos sąnaudų klasė A++
Gamintojas Electrolux
Keičiamas lentynėlių išdėstymas durelėse (CustomFlex) Taip
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Plotis 59.5
Spalva Nerūdijančio plieno
Šaldymo technologija Statinė
Šaldytuvo talpa 358
Tipas Šaldytuvas be šaldiklio
Triukšmingumas 40
Valdymas LCD ekranėlis už durų
Ventiliatorius Taip

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: