Šaldytuvas Gorenje ONRK193CO

3838942087998

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

923,99 € su PVM

Apie prekę

Metinės el. energijos sąnaudos: 168 kWh

LCD ekranėlis už durelių.

Inverterinis kompresorius - pagerėja šaldymo efektyvumas, mažėja garsas, elektros sąnaudos ir išauga patikimumas.

Klimato klasė: SN, N, ST, T

Matmenys (AxPxG): 194x60x66.9 cm

Šaldytuvas:

Durų atidarymo garso signalas.

ZeroZone - specialus stalčius mėsai ir žuviai, kuriame temperatūra palaikoma apie 0°C, ko pasekoje, maisto produktai išlieka švieži ženkliai ilgesnį laiką.

CrispZone - specialus daržovių stalčius su drėgmės reguliavimu, kad vaisiai ir daržovės išliktų šviežesni ilgesnį laiką.

IonAir - technologija leidžianti išlaikyti maisto produktus iki 10 dienų šviežesnius.

MultiFlow - technologija, kurios dėka į kiekvieną lentyną pro šoną pučiamas šaltas oras, kad produktai ilgiau išsilaikytų švieži visose lentynose ir ne taip džiūna.

NoFrost Plus - technologija, kurios dėka maisto produktai yra mažiau išsisausinami šaldytuvo viduje.

AdapTech - pažangi technologija fiksuoja durų atidarymo dažnį ir pagal tai reguliuoja šaldymą, kad maisto produktai ilgiau išliktų švieži, nes atidarant duris šiltas oras patenka į šaldytuvą.

SuperCool - greitas produktų atšaldymas, įjungus šią funkciją, temperatūra šaldytuve nukrenta iki 3°C ir automatiškai išsijungia po 6 val.

EcoMode - funkcija, kuri padidina temperatūrą šaldytuve, taip taupydama el. sąnaudas, kai jūs atostogaujate ar esate išvykę.

LED apšvietimas.

Greitas atšaldymas.

4 stiklinės lentynėlės.

Butelių laikiklis.

Sūrio ir sviesto dėžutė: MultiBox.

Šaldiklis:

Automatinis atitirpinimas.

XtremeFreeze greito užšaldymo dėžė - kurioje produktai užšala 50% greičiau nei standariniuose stalčiuose ir temperatūra nukrenta iki -30°C, o automatiškai išsijungia po 6 val.

FastFreeze -greitas produktų ušaldymas šaldiklyje kai temperatūra nukrenta iki -24°C ir išsijungia automatiškai po 2 dienų.Techniniai duomenys

0°C zona Taip
Artima 0°C zona Ne
Aukštis 194
Durų rankena Taip
El. energijos sąnaudų klasė A+++
Gamintojas Gorenje
Greitas užšaldymas Taip
Keičiamas lentynėlių išdėstymas durelėse (CustomFlex) Ne
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Plotis 60
Spalva Ruda
Šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 18
Šaldiklio padėtis Apačioje
Šaldiklio talpa 85
Šaldymo technologija Bešerkšnė (No Frost)
Šaldytuvo talpa 222
Tipas Šaldytuvas su šaldikliu
Triukšmingumas 38
Užšaldymo galingumas 8
Valdymas Elektroninis valdymas už durų
Ventiliatorius Ne

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: