Šaldytuvas AEG RCB83724MX

7332543535385

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

645,99 € su PVM

Apie prekę

Metinės el. energijos sąnaudos: 248 kWh

Sensorinis LCD ekranėlis durelėse.

Pakilusios temperatūros indikacija.

Garsinis atidarytų durų signalas.

Durų vyriai: Dešinėje ir reversinis.

Matmenys (AxPxG) 200,0x59,5x64,7 cm

Šaldytuvas:

Automatinis šaldytuvo atitirpinimas.

TwinTech™ - atskiras šaldytuvo ir šaldiklio šaldymas, ko pasekoje sausas bešerkšnio šaldiklio oras nepatenka į šaldytuvo skyrių, todėl maisto produktai apdžiūva 50 % mažiau (lyginant su įprastiniu No Frost technologijos šaldytuvu)  bei nesimaišo kvapai.

MultiAir Flow™ - technologija užtikrinanti vienodą drėgmės ir šalčio pasiskirstymą visame šaldytuve į kiekvieną lentyną, palaikydama juos optimaliame lygyje be didesnių svyravimų, ko pasekoje užtikrinama visų šaldytuve esančių produktų ilgalaikį šviežumą.

DynamicAir™ - dinamiška ventiliacijos sistema, tolygiai po visą šaldytuvą paskirstanti atvėsintą orą, ko pasekoje maisto produktai švieži išliks ilgesnį laiką dedant ant bet kurios lentynos.

FreshBox™ - žemos temperatūros skyrius su bėgeliais, kuriame laikomi žuvies ir mėsos produktai išlieka švieži ilgesnį laiką.

UltraFresh™ - unikali Tyvek membrana, esanti daržovių ir vaisių stalčiuje, padeda pašalinti perteklinę susidariusią drėgmę bei dujas, ko pasekoje produktai ilgesnį laiką išlaiko natūralų šviežumą, tekstūrą ir skonį.

CustomFlex™ - galimybė nevaržomai keisti šoninėse durelėse esančių lentynų išdėstymą pagal Jūsų nupirktų prduktų aukščius.

Coolmatic™ - greitai atvėsinti maisto produktai išlieka švieži ilgesnį laiką.

MaxiBox™ itin didelis daržovių stalčius.

Maxibox™ - šaldiklio stalčius specialiai skirtas didžiausiems produktams laikyti.

Baro rankena.

LED apšvietimas - sukuria ryškesnę šviesą, kuri tolygiai apšviečia visą šaldytuvo vidų.

Lentynėlė buteliams.

Kiaušinių padėklas: 1vnt, 8 kiaušiniams.

Šaldiklis:

FrostFree™ - technologija, neleidžianti šaldiklyje susidaryti šerkšnui, ko pasekoje maisto produktai nesulips, o elektros sąnaudos metai iš metų bus vienodos.

Frostmatic™ - greičiau užšaldomi maisto produktai atitirpinami savyje išlaiko didesnį skaičių naudingųjų maistinių medžiagų.


Žemiausia aplinkos temperatūra, kurioje numatoma prietaisą naudoti (°C): 10

Techniniai duomenys

0°C zona Ne
Artima 0°C zona Taip
Aukštis 200
Drėgmės išlaikymo technologija TwinTech
Durų rankena Taip
El. energijos sąnaudų klasė A++
Gamintojas AEG
Greitas užšaldymas Taip
Keičiamas lentynėlių išdėstymas durelėse (CustomFlex) Taip
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Plotis 59.5
Spalva Nerūdijančio plieno
Šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 20
Šaldiklio padėtis Apačioje
Šaldiklio talpa 91
Šaldymo technologija Bešerkšnė (No Frost)
Šaldytuvo talpa 250
Tipas Šaldytuvas su šaldikliu
Triukšmingumas 41
Užšaldymo galingumas 10
Valdymas LCD ekranėlis ant durų
Ventiliatorius Taip

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: