LIEBHERR ŠALDYTUVAS CBNPes 4858

8010000120

Nauja prekė

Laisvai pastatomas šaldytuvas „BluPerformance“ „SmartDevice“ su „BioFresh“ (0°C) skyriumi ir 3 stalčių bešerkšniu „NoFrost“ šaldikliu apačioje.
„SmartSteel“ lengvai valomo plieno durelės ir korpusas.


          LIEBHERR CBNPes 4858   ENERGIJOS KLASE  A+++

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

1 599,00 € su PVM

Apie prekęLiebhherr actyve green Palankumas aplinkai    Palankumas aplinkai  

„ActiveGreen“ – palankumo aplinkai koncepcija LIEBHERR kompanijoje prasideda jau nuo šaldytuvų ir šaldiklių projektavimo. LIEBHERR įdiegia prietaisuose aukščiausios kokybės komponentus, skirtus ilgam ir saugiam veikimui, bei aukščiausiam energijos sąnaudų efektyvumui. Visas plastikas optimaliai tinka perdirbimui. Žaliavos efektyviai naudojamos taip pat ir gamybos procesuose, pvz., šiluma, susidaranti prietaisų gamybos metu, yra naudojama apšildymui. Visos LIEBHERR gamyklos yra sertifikuotos pagal šiuos tarptautinius standartus - kokybės standartą ISO 9001 ir aplinkos vadybos standartą ISO 14001.

 Liebherr  „BioFresh“ sveikiau   „BioFresh“ sveikiau

  „BioFresh“ garantuoja idealų klimatą, kad maisto produktai ilgai išliktų švieži. Vaisiai ir daržovės, mėsa, žuvis ir pieno produktai, laikomi maždaug 0°C temperatūroje bei esant optimaliai oro drėgmei žymiai ilgiau išsaugo vertingus vitaminus, puikų skonį ir nepriekaištingą išvaizdą nei laikomi įprastame šaldytuve.

 “SoftSystem” patogiam naudojimui   “SoftSystem” patogiam naudojimui

  Novatoriška durų uždarymo sistema “SoftSystem” integruota duryse ir jas uždarant sulėtina greitį bei prislopina garsą. Dėl šios sistemos duris su pripildytomis vidinėmis lentynėlėmis uždarysite itin švelniai, o atidarius mažesniu nei 45◦ kampu - durys užsidarys automatiškai.

 LIEBHERR CBNPes 4858 LED APSVIETIMAS     LED apšvietimas

“PremiumPlus” klasės prietaisai turi įntegruotas šonines LED šviesos kolonas. Specialus matinis šviesos kolonų padengimas sukuria puikią ir jaukią šviesą. Šviesos kolonos netrukdo perstumti stiklinių lentynėlių. Į viršutinę sienelę papildomai integruotas LED apšvietimas - dar tobulesnei šaldytuvo vidaus apžvalgai.  Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A+++
Spalva Nerūdijančio plieno
Ekranėlis LCD ekranėlis
Valdymas elektroninis sensorinis
Energijos sąnaudos per metus 149 kWh per metus
Durelių atidarymo kryptis Keičiama durelių atidarymo kryptis
Bendras naudingas tūris 344 ltr.
Triukšmo lygis 37 dB
Kompresorių skaičius 1 vnt.
Lentynėlių skaičius 4 vnt.
Lentynėlė buteliams Integruota butelių lentyna
Šaldytuvo tūris 243 ltr.
Lentynėlės durelėse PremiumGlassLine
Šaldytuvo skyriaus atitirpinimas automatinis
Ventiliatorius šaldytuvo skyriuje PowerCooling
Greitas atvėsinimas SuperCool
Kiaušinių dėklas 10 kiaušinių
Šaldytuvo skyriaus apšvietimas LED lemputės viršuje irgalinėje sienelėje
Šaldiklio kamera 4 žvaigždučių
Šaldiklio tūris 101 ltr.
Šaldymo sistema šaldiklyje NoFrost - bešerknė
Šaldiklio skyriaus atitirpinimas Automatinis
Greitas užšaldymas Superfrost
Užšaldymo galingumas (kg/24 val.) 16 kg
Saugus laikas dingus elektros srovei 24 val.
Šaldiklio stalčių skaičius 3 vnt.
Formelė ledukams Yra
Šaldiklio skyriaus apšvietimas LED lemputė viršuje
Šaldiklio stalčių ypatybės VarioSpace | Permatomi
No Frost (bešerkšnė) sistema Yra
Atostogų funkcija Yra
Perspėjamasis temperatūros signalas optinis ir garsinis
Nulinės temperatūros skyrius BioFresh stalčiai ant teleskopinių bėgelių
Nulinio skyrius tūris 97 ltr.
Nulinė zona Yra
Prietaiso matmenys (AxPxG) 201 x 60 x 63 cm
Ypatybės HomeDialog-Ready - sąsaja | SoftSystem - durelių uždarymo sistema | Aktyvuotos anglies filtras | BluPerformance

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: