Tik internetu

Šaldytuvas BEKO RCNA340E20W

RCNA340E20W

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

319,00 € su PVM

-50,00 €

369,00 € su PVM

Apie prekę

SKU RIV-011136002115
MONTAVIMO TIPAS laisvai pastatoma
ENERGIJOS SĄNAUDŲ KLASĖ A+
ENERGIJOS SĄNAUDOS (KWH/METUS) 304
VALDYMAS Elektroninis
EKRANĖLIS Yra
BEŠERKŠNĖ ŠALDYMO SISTEMA Yra
NULINĖ ZONA Nėra
LENTYNĖLĖ BUTELIAMS Nėra
ŠALDIKLIO PADĖTIS Apačioje
STALČIŲ SKAIČIUS ŠALDIKLYJE 3
GREITAS UŽŠALDYMAS yra
UŽŠALDYMO GALINGUMAS (KG/24 VAL.) 5
ŠALDYTUVO TALPA (L) 205
ŠALDIKLIO TALPA (L) 97
TRIUKŠMO LYGIS (DB) 43
SPALVA balta
AUKŠTIS, CM 175.4
PLOTIS, CM 59.5
ILGIS, CM 65
PAGAMINIMO ŠALIS Rumunija
SVORIS NETTO, KG 72
SVORIS BRUTTO, KG 75
TŪRIS, M3 0.6783
GAMINTOJAS BEKO

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: