Šaldytuvas LIEBHERR CBNes 6256

9005382125519

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

3 868,99 € su PVM

Apie prekę

Suvartojamos energijos kiekis: 434 kWh per metus Ledukų generatoriumi IceMaker (1,3 kg / 24h) BioFresh - 0°C zona DuoCooling sistema PowerCooling ventiliatorius Premium apšvietimas šaldytuvo skyriaus viršuje VarioBox - daugiafunkcinė butelių lentynėlė SuperCool režimas Net@Home sistema HomeDialog sąsaja Lentynėlė buteliam Matmenys (A/P/G): 203,9x91x61,5 cm

Techniniai duomenys

0°C zona Taip
Artima 0°C zona Ne
Aukštis 203.9
Durų rankena Taip
El. energijos sąnaudų klasė A++
Gamintojas Liebherr
Greitas užšaldymas Taip
Keičiamas lentynėlių išdėstymas durelėse (CustomFlex) Ne
Montavimo tipas Laisvai pastatomas
Plotis 91
Spalva Nerūdijančio plieno
Šalčio išlaikymo trukmė nutrūkus elektros tiekimui 45
Šaldiklio padėtis Apačioje
Šaldiklio talpa 114
Šaldymo technologija Bešerkšnė (No Frost)
Šaldytuvo talpa 357
Tipas Side by side
Triukšmingumas 43
Užšaldymo galingumas 11
Valdymas LCD ekranėlis už durų
Ventiliatorius Taip

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: