TESA Plataus naudojimo audinio juosta Duck Tape pilka Padidinti

Tik internetu

TESA Plataus naudojimo audinio juosta Duck Tape pilka

404244890027

Nauja prekė

TESA Duck Tape 50m x 48mm – aukštos kokybės universalaus naudojimo audinio juosta. Padengta natūralaus kaučiuko klijais, medvilnės tinklelio pagrindas. Rekomenduojame nenaudoti ant jautrių paviršių.
 
Naudojimo sritys:
  • Įvairių plėvelių sujungimams
  • Pakuoti, tvirtinti, uždaryti ir pan. 
  • Konstrukcijų tvirtinimas

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

8,40 € su PVM

Apie prekę

TESA Duck Tape 50m x 48mm pilka

Savybės:
  • Spalva - pilka
  • Itin tvirta 
  • Puikus sukibimas ir su šiurkščiais paviršiais
  • Atspari vandeniui

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: