Išorinė sandarinimo juosta Penosil Premium Sealing Tape Padidinti

Išorinė sandarinimo juosta Penosil Premium Sealing Tape

474264000791

Nauja prekė

Penosil Premium Sealing Tape External – elastinga, prisitaikanti prie sienų judėjimo, garams pralaidi išorinė sandarinimo juosta, puikios prikibimo savybės. Dvipusė lipni juosta su butilo sluoksniu, leidžianti priklijuoti juostą tiek prie lango rėmo, tiek prie sienos. Juosta galima dažyti ir tinkuoti. 

Naudojimo sritys:
  • Montuojant, sandarinant langus ir duris.Leidžia iš sujungimų išeiti orui ir vandens garams

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

17,99 € su PVM

Apie prekę

Penosil Premium Sealing Tape External

Savybės:
  • Juostos plotis – 100 mm.
  • 25 m. rulone
  • Apsaugo sandarinimo medžiagas nuo lietaus ir vėjo
  • Elastinga

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: