Tik internetu

ŠILTNAMIO BALTIC LT 2 METRŲ PRAILGINIMAS

Nauja prekė

Šiltnamio karkaso 2 metrų prailginimas su ir be dangos, be šiltnamio pradžios ir galo konstrukcijos .
Šiltnamio BALTIC LT karkasas pagamintas iš tvirtų cinkuotų 1 mm storio, 78 mm pločio omegos formos profilių, polikarbonatas pasirinktinai 4mm ar 6mm storio. 
Komplektacijoje sutvirtinimai į kiekvieną arką.
Pakuotės maksimalus ilgis - 2,35 m..

Karkaso garantija - 5 metai.
Polikarbonato garantija - 10 metų.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

105,69 € su PVM

  • 4 mm
  • 6 mm
  • be dangos

Apie prekę

Arkinio šiltnamio  BALTIC LT karkaso prailginimas  be dangos yra 2 metrų ilgio .  Priklausomai nuo Jūsų poreikio , karkasas gali būti ilginamas po 2 metrus. Sutvirtinimai dedami į kiekvieną arką – todėl šiltnamio žiemai nereikia išmontuoti . Aukštis 210cm.Karkasas iš tvirtų 1 mm storio ,78 mm pločio cinkuotų profilių ,kurie nerūdys net esant agresyviai aplinkai. SILTNAMIS KLASIKA PROFILIS Sužymėtos detalės SILTNAMIO DETALIU ZYMEJIMASKomplektacijoje yra:

  • 78 mm pločio kakaso profiliai;
  • Visi reikalingi tvirtinimo elementai.


Techniniai duomenys

Aukštis 210 cm
Ilgis 2 m
Plotis 3 m
Karkasas Cinkuoti profiliai
Profilio storis 1 mm
Paskirtis Šiltnamio priedas

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: