Tik internetu

LAISTYMO SISTEMA KLASIKA DROP

Nauja prekė


    Laistymo (drėkinimo)  sistema  KLASIKA DROP šiltnamiuose – tai kapiliarinis / lašelinis laistymo  būdas skirtas drėkinimui šiltnamiuose, bei atvirame lauke , užtikrina tolygų augalų drėkinimą.
   Laistymo sistema parenkama pagal šiltnamio ilgį . Pavyzdžiui , 6 metrų ilgio šltnamiui reikalinga  6 m laistymo sistema.
  KLASIKA DRO yra gravitacinė laistymo sistema , vanduo joje teka  iš iškeltos talpos  , tik veikiamas savo paties svorio.
   Vandens talpą užkelti į ne mažiau kaip 1 metro aukštį.
 
   Kaina nurodyta be talpos ir elektroninio valdiklio .

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

25,30 € su PVM

 • 2 m
 • 4 m
 • 6 m
 • 8 m
 • 10 m
 • 12 m

Apie prekę

    Laistymo (kapiliarinis / lašelinis) vamzdis naudojamas įvairaus pobūdžio sezoninėje žemdirbystėje, medelynuose, šiltnamiuose, gėlių
ir kitų augalinių kultūrų laistymui. Laistymas vyksta tiesiai į augalų šaknų zoną.
Laistymo sistemos  KLASIKA DROP  komplektą sudaro :

Kapiliarinis vamzdis;
Vožtuvas;
Srieginis sujungimas - alkūnė;
Filtras;
Adapteris;
Alkūnės ;
Aklės .

laistymo-drekinimo-sistema-klasika-drop-
Detalių kiekis priklauso nuo komlekto dydžio.
 
 • Vandens rezervuaras pakeltas mažiausiai 1 metrą virš žemės.
 • Atstumas tarp skylučių 45 cm.
 • Filtras su pastovia tinkline kasete, valomas.
 • Filtravimas 120 mikronų.

    Laistymo sistemos gamyboje naudojamas aukštos kokybės polietilenas užtikrina didelį gaminio atsparumą ultravioletiniams spinduliams bei žemdirbystėje naudojamoms trąšoms ir cheminėms medžiagoms.  Kiekvienas lašintuvas turi vidinį filtrą, kuris kartu su sūkurine vandens tėkme užtikrina pastovų valymą ir praplovimą.

      Kai laistymo sistema pritaikyta gravitaciniam slėgiui tai vanduo joje teka tik veikiamas savo paties svorio. Kuo vanduo iškeltas aukščiau tuo šitas slėgis sistemoje didesnis, tuo tekėjimas stipresnis. Laistymo sistemose vandenį (vandens talpą) užtenka iškelti tik į 1 metro aukštį.
Pavyzdžiui:

 • 1 metro vandens stulpas yra lygus 0,1 atm.
 • 10 metrų vandens stulpas yra lygus 1 atm.      

Pastaba:

 • Prieš pirmą laistymą visą sistemą būtina praplauti.
 • Lašelinis vamzdis turi būti reguliariai praplaunamas, dažnis priklauso nuo nešvarumų kiekio vandenyje.
 • Galima naudoti tik tirpias arba skystas trąšas, nes kitu atveju lašelinė juosta gali užsikimšti.
 • Po trąšų naudojimo sistemą būtina praplauti švariu vandeniu (be trąšų), kad būtų išvengta trąšų likučių juostos viduje.
Talpą  ir  elektroninį valdiklį reikia įsigyti atskirai laistymo sistemos rinkinys


Techniniai duomenys

Paskirtis Laistymas

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

Su šia preke dažnai reikalinga

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: