Tik internetu

VANDENS TALPA , REZERVUARAS

Nauja prekė

Plastikinės talpos su dangčiu ir prijungimo komplektu laistymo sistemai. Talpos/rezervuarai puikiai pritaikomi sode, darže, šiltnamyje, terasoje.

Kaina priklauso nuo talpos tūrio.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Tikslų pristatymo laiką sužinosite tel. +37060366288 arba info@ebikuva.lt

29,00 € su PVM

  • 210 litrų
  • 310 litrų

Apie prekę

Talpa / rezervuaras puikiai tinka sode ar šiltnamyje.
Idealiai tinka laistymo sistemoms Klasika Drop (be slėgio kompensacijos):

  •  aukštos kokybės plastikas;
  •  maksimalų stabilumą užtikrina sustiprinti rezervuaro kraštai ir dugnas;
  •  dangtis;
  •  plastikinis  ¾“ ventilis;
  •  atskirai galima įsigyti pagrindą tinkantį rezervuarui;
  •  žalios spalvos;
  • įvairių formų .

Techniniai duomenys

Paskirtis Laistymas

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

Su šia preke dažnai reikalinga

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: