Skalbyklė AEG L7FBE69SA

7332543657612

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

666,00 € su PVM

Apie prekę

Metinės elektros energijos sąnaudos: 152 kWh

Metinės vandens sąnaudos: 10 500 l

Protex™ audinius tausojantis būgnas.

ProSense™ - technologija, parenkanti optimalų skalbimo ciklo laiką atsižvelgiant į įkrovos dydį bei optimalias vandens sąnaudas atsižvelgiant į audinio vandens sugertį (skalbimo ciklas pritaikomas net prie mažų įkrovų: 1-2 Kg).

AutoDos™ - automatinė dozavimo technologija, skirta neperdozuoti skalbimo priemonių ir naudojama tik su skystais skalbikliais.

PlusSteam™ - technologija, kai skalbimo metu purškiami garai, ko pasekoje iki 30% sumažinamos raukšlės audiniuose.

ÖKOInverter™ - ilgamžis variklis be anglinių šepetėlių, kurio dėka užtikrinamos mažos el. sąnaudos bei triukšmingumas, bei iki 25% pasiekiamas greitesnis skalbimas neprarandant kokybės.

SoftPlus™ - technologija, kuri prieš paskutinį skalavimą išskirsto audinius po būgną tolygiai, kad minkštiklis būtų geriau įsisavinamas, o nesikoncentruotų vienoje vietoje.

Silent System™ - skalbyklė turinti specialią izoliavimo sistemą, veikia nepaprastai tyliai.

Direct spray™ - tiesioginis įpurškimas užtikrina, kad sumaišytas vanduo ir skalbiklis tolygiai pasiskirstys po skalbinius, todėl ant drabužių neliks neišskalbtų ar baliklio paliktų dėmių.

WI-FI - galimybė valdyti nuotoliniu būdu.

AEG apps™ - speciali programėlė IOS ir Android operacinėms sistemoms padedati pasirinkti tinkamą skalbimo programą ir patarianti kaip išplauti tam tikras dėmes.

Flow meter vandens įleidimo sensorius.

Aqua control sensorius.

Neputojanti skalavimo sistema.

Būgno balanso kontrolė.

Uždelsto įsijungimo galimybė.

Užraktas nuo vaikų. 

WoolMark Blue - galima skalbti vilnos audinius net jei ir neleidžia rūbų skalbimo ženkliukas (aišku tik su Vilnos progarama).

Matmenys (AxPxG): 85x60x60,5 cm (maks. gylis - 66,0 cm)
 
Programos: Cotton, Cotton Economy, Synthetics, Delicate, Wool/Silk, Steam, Antiallergy, 20Min 3Kg, Outdoor, Jeans, Machine Clean, Easy Iron, Denim, Bedlinen, Duvets, Sport, Microfibre, Towels, Fleece, Working Clothes, Curtains.

Papildomos programos:On/off, Steam, Delay start/Remote, Start/pause, Temperature selection, Spin selection, Stains/Prewash, Time saving, Auto Softner, Auto Detergent.


Ypatingai svarbus niuansas prietaisuose yra Wi-FI connectivity technologija. Atsisiuntę My AEG Care apps, kuris bus naudingas gidas vartotojui. Su šia technologija yra du vartojimo tipai skalbyklėse:
1. Skalbyklės, kurios turi Wi-Fi = galima pasirinkti per appsą audinio tipą/dėmių tipą/spalvą/užterštumo lygį ir nusiųsti visas appso rekomendacijas į skalbyklę ir teliks paspausti START mygtuką skalbyklėje. (Šiuo metu rinkoje egzistuoja daug naujų audinių pluoštų, kurių dažnai nežinome kaip skalbti, pavydzžiui: mikropluoštus, mišrius audinius su elastanu, poliamidus, akrilą, pliušinius žaislus, užuolaidas, bėgimo batus, multinus, kūdikių drabužius, darbo drabužius, intensyvių spalvų skalbinius, šokolado dėmes, kavos dėmės, aliejaus dėmes, alaus dėmės, kraujo dėmės.
2. Skalbyklės, kurios neturi Wi-Fi = appsą galima naudoti, tačiau jis nenusiųs į skabyklę visus parametrų juos reikės nusistatyti rankiniu būdu, be to, jei tokios programos skalbyklė neturi, neparinks arčiausiai tam audiniui tinkančios funkcijos.

Wi-Fi valdymas/eigos sekimas – veikia tik tam pačiame WI-FI tinkle, t.y. prisijungę prie namų WI-FI (prijungę ir skalbyklę) galėsite stebėti procesą tik iš namų.AutoDose skalbyklės su Wi-Fi connectivity turės dar išskirtinumus prieš nesijungiančias prie WI-FI skalbykles:
1. Pripildyti du skalbyklių skyrelius tuo pačiu plovikliu, kad ilgiau jo užtektų.
2. Pripildyti du skalbiklių skyrelius skirtingais plovikliai (spalvotiems audiniams arba baltiems audiniams) ir naudoti pasirinktinai.

Didžiausi privalumai prieš konkurentus:
1. Skalbiklių skyrelių ne tik ypatingai lengva išimti, tačiau ir visą galima plauti po vandeniu, nes jame nėra elektroninių dalių, kaip kitų gamintojų produktuose, visos elektroninės dalys lieka skalbyklėje, todėl palengvėja priežiūra.
2. WI-FI connectivity apps, kuris leidžia naudotis daugiau autodose sklabyklių funkcionalumu + daugiau programų + palengviną skalbimą parenkant tinkamiausią skalbimą tam tikram audiniu.
3. Garai – atšviežinimas be skalbimo/lyginimas/kvapų pašalinimas – garai patenkantys ant audinio yra žemos temperatūros, todėl nesutraukia jų, lyginant su konkurentų gaminiais, taip pat galima garus naudoti ir skalbiant ir kaip atskirą funkcija po skalbimo.
4. Lengva susigaudyti – yra 4 skyriai, iš kurių 2 skirti automatiniam dozavimui ir 2 rankiniu būdu dedamoms skalbimo priemonėms, kitų gamintojų prietaisuose dažniausiai 3.

Techniniai duomenys

Audinius tausojantis būgnas Taip
Audinių atšviežinimas (Garai) Taip
Dėmių šalinimo programa Taip
Ekranėlis Taip
El. energijos sąnaudų klasė A+++ (-30%)
Gamintojas AEG
Gylis 60.5
Gręžimo greitis 1600
Inverterinis variklis Taip
Montavimo tipas Laisvai pastatoma
Skalbimo talpa 9
Skalbimo technologija i-Dos / AutoDos
Skalbyklės tipas Pakraunama iš priekio
Spalva Balta
Tiesioginio įpurškimo technologija Taip
Triukšmingumas gręžiant 77
Triukšmingumas skalbiant 51

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: