BEKO SKALBYKLĖ WMY 81443 STB1

8030000022

Nauja prekė

  "Beko" skalbyklė, kurioje telpa iki 8 kg drabužių ar patalynės. Kitas privalumas, skalbimo mašina turi didelį gręžimo greitį,  iki 1400 apsukų per minutę, tokiu greičiu išgręžti skalbiniai bus  sausesni . Dėl naujo būgno, mentelių ir durelių stiklo dizaino, „AquaWaveTM“ technologija užtikrina  efektyvias skalbimo sąlygas visų tipų skalbiniams  išlaikant jų ilgaamžiškumą.
Energijos klasė A+++

Garantija : 24 mėn.

Pristatysime  iki Jūsų pastato už 13.31 € .

Galimas pristatymas su užnešimu į Jūsų patalpas , kaina pagal atskirą susitarimą tel. +370 605 90110  

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

327,99 € su PVM

Apie prekę


BEKO  SKALBYKLĖ  WMY 81443 STB1Montavimo tipas
laisvai pastatoma
 
Korpusas
Nerūdijantis plienas
Energijos sąnaudų klasė
A+++
 
Užraktas nuo vaikų
Yra
Energijos sąnaudos (kWh/metus)
193
 
Spalva
balta
Sausų skalbinių kiekis (kg)
8
 
Pagaminimo šalis
Turkija
Ekranėlis
LED
 
Svoris netto
70.000
Programų skaičius
16
 
Gross svoris
71.000
Programos
Atšviežinimas, Auto, BabyProtect, Daily Xpress, garai, Hygiene 20°, jautrūs audiniai, medvilnė, medvilnė ECO, sintetika, skalbimas rankomis, tamsūs audiniai, vandens išleidimas, vandens išleidimas / be gręžimo, vilna, Xpres super trumpa
 
Tūris (m3)
0.2722
Programos eigos rodiklis
Yra
 
Ilgis
54
Programos pradžios atidėjimas
iki 24 val.
 
Plotis
60
Inverterinis variklis
Taip
 
Aukštis
84
Apsauga nuo vandens išsiliejimo
Yra
 
Gamintojas
BEKO
Disbalanso kontrolė


Yra
WMY 81443 STB1 VARTOTOJO VADOVAS

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: