SKALBYKLĖ  BEKO HTV 8733 XS0 Padidinti

SKALBYKLĖ BEKO HTV 8733 XS0

8030000024

Nauja prekė

    Skalbyklės funkcijos:jautrūs audiniai, skalbimas rankomis, sportiniai drabužiai, švelni, tamsūs audiniai, vandens išleidimas, vilna, Xpres super trumpa

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

PASKUTINĖ PREKĖ. PRIEŠ UŽAKSAKANT KREIPKITĖS info@ebikuva.lt

375,00 € su PVM

Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A+
Spalva Balta
Ekranėlis LCD
Tūris (m3) 0.184
Aukštis 84
Ilgis 36.5
Plotis 60
Užraktas nuo vaikų Yra
Energijos sąnaudos per metus 287
Gross svoris 52
Svoris netto 51
Korpusas #N/D
Montavimo tipas laisvai pastatoma
Inverterinis variklis Taip
Programos eigos rodiklis #N/D
Programos pradžios atidėjimas #N/D
Programų skaičius 15
Apsauga nuo vandens išsiliejimo Yra
Sausų skalbinių kiekis (kg) 8
Disbalanso kontrolė yra

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: