Tik internetu

ARKINIS ŠILTNAMIS BETA

Nauja prekė

Tvirtas šiltnamio karkasas pagamintas iš cinkuotų vamzdžių. Danga polikarbonatas 4 arba 6 mm . Atstumas tarp lankų 1m . Šiltnamis tvirtinasi tiesiai į žemę, T formos profilų pagalba, nebūtinas pamatas. Šiltnamio galuose durys su orlaidėmis .

Garantija dangai                  -  10 metų.
Garantija šiltnamio karkasui   - 2 metai.

Pristatymas visoje Lietuvoje nuo 5 iki 10 darbo dienų!

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Tikslų pristatymo laiką sužinosite tel. +370 60366288 arba info@ebikuva.lt

288,00 € su PVM

 • 4 mm
 • 6 mm
 • 3x2 (6 m2)
 • 3x4 (12 m2)
 • 3x6 (18 m2)
 • 3x8 (24 m2)
 • 3x10 (30 m2)
 • 3x12 (36 m2)
 • 3x14 (42 m2)
 • 3x16 (48 m2)
 • 3x18 (54 m2)

Apie prekę


   Arkinė šiltnamio forma, neleidžianti kauptis sniegui, kanalinio polikarbonato sienų ir stogo danga, atspari smūgiams ir atšiaurioms oro sąlygoms. Danga praleidžia daugiau  kaip 80% šviesos , 100% apsaugo nuo žalingų UV spindulių . Konstrukcija atlaikys  50kg/m2 sniego apkrovas.

 Tvirtas ir rūdims atsparus cinkuotų kvadratinių vamzdžių karkasas.  Šiltnamio ilginimas kas 2 metrus .

  Rinkinyje yra visos reikalingos tvirtinimo detalės , išsami montavimo instrukcija.

Techniniai duomenys

Plotis 3 m
Danga Polikarbonatas
Karkasas Cinkuotas 25x25 1 mm storio vamzdis
Profilio storis 1 mm
Stoglangis Komplektuojamas papildomai

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: