KNAUF IMPREGNUOTA ŽALIA GIPSKARTONIO PLOKŠTĖ GKP 3m Padidinti

Tik internetu

KNAUF IMPREGNUOTA ŽALIA GIPSKARTONIO PLOKŠTĖ GKP 3m

Nauja prekė

Knauf Green plokštė skirta vidaus patalpoms: sienoms, pertvaroms ir luboms. Naudojama drėgnose patalpose (virtuvėse, vonios kambariuose ir kt), kur ilgalaikė santykinė drėgmė neviršija 70 %.

Dėl pristatymo Vilniaus apylinkėse teiraukitės tel.: +37060366288 el.paštu info@ebikuva.lt

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Pristatymas ir atsiėmimas tik Vilniuje

7,73 € su PVM

  • 12,5 x 1200 x 3000 mm (3,6 m2)

Apie prekę

Knauf impregnuota gipskartonio plokštė 3,0 m - 3.6m2

Gipskartonio plokštė Knauf Green - atspari drėgmei, pelėsiui ir grybeliui . Plokštę sudaro impregnuotas gipso branduolys su ≤10 proc. vandens įgėrimo galimybėmis ir žalios spalvos kartono paviršius. 

Naudojimas:

     Knauf Green plokštė skirta vidaus patalpoms: sienoms, pertvaroms ir luboms. Naudojama drėgnose patalpose (virtuvėse, vonios kambariuose ir kt., kur drėgmė nėra ilgalaikė). Plokštė netinkama pastovios drėgmės patalpose (pirtys, baseinai, viešos dušinės ir kt.), kur ciklinė drėgmė ilgesnė nei 6 valandos. Tuo atveju naudojama Knauf Aquapanel Indoor cementinė plokštė.

  Plokštės tinka sienoms, pertvaroms ir luboms montuoti ant karkaso, mansardoms, kabamosioms luboms įrengti po „juodosiomis“ lubomis arba medinėmis sijomis. Taip pat gali būti klijuojama ant betono ar mūro sienos .Techninė informacija Plokštės tipas: H2 – atitinka standartą LST EN520; GKBI – atitinka    standartą DIN18180;

 Kartono spalva: žalsva;
 Kraštų rūšis: HRAK;
 Degumo klasė: A2-s1, d0 , pagal EN520;
 Vandens garų laidumo (difuzijos) koeficientas μ: sausa 10, drėgna 4, pagal LST EN ISO 10456;
 Šilumos laidumo koeficientas λ: 0,25 W/mK, pagal DIN EN ISO 10456;
 Plokštės svoris (12,5 mm): ≥ 30.6 kg/vnt.
 Plokštės storis: 12,5 mm.
Padėklas: 60 vnt.

Gamintojas KNAUF apie prekę:

 IMPREGNUOTA ŽALIA GIPSKARTONIO PLOKŠTĖ (GKBI)

Techniniai duomenys

Galimas pristatymas Vilniuje ir jo apylinkėse Tikslų laiką sužinosite tel. +370 60366288

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atsisiųsti

GREEN 12.5

GREEN 12.5 GKBI EKSPLOATACINIŲ SAVYBIŲ DEKLARACIJA

Atsisiųsti (114.44k)

GREEN 12.5 SAUGOS

GREEN 12.5 GKBI SAUGOS DOMENŲ LAPAS

Atsisiųsti (114.44k)

GREEN 12.5 TECHNINIAI

GREEN 12.5 GKBI TECHNINIŲ DUOMENŲ LAPAS

Atsisiųsti (595.48k)