Tik internetu

Atsuktuvų elektrikui rinkinys WIHA SoftFinish Phillips (6 vnt.)

4010995414894

Nauja prekė

„SoftFinish“ atsuktuvų rinkinys elektrikui su apsaugine izoliacija 1000 VAC, VDE ir GS ženklinimas.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

24,00 € su PVM

-2,00 €

26,00 € su PVM

Apie prekę

Savybės:

  • Ašmenys: pilnai grūdinti. Pagaminta iš aukštos kokybės chromo vanadžio molibdeno plieno. Apsauginė izoliacija purškiama tiesiai ant galiuko.
  • Rankena: ergonomiška daugiakomponentė „Wiha SoftFinish“, su apsauga nuo ridenimosi.
  • Standartai: Atitinka IEC 60900: 2004.
  • Naudojimas: darbas su įtampa iki 1000 V AC. 

Komplektacija:

  • SL2,5 x 75 mm;
  • SL4 x 100 mm;
  • SL5,5 x 125 mm;
  • PH1 x 80 mm;
  • PH2 x 100 mm;
  • įtampos testeris.

Gamintojas: Wiha Werkzeuge GmbH. Germany. 

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: