Sumažinta kaina! Įmagnetintų atsuktuvų rinkinys Super Ego ERGO-MAX (6 vnt.) Padidinti

Tik internetu

Įmagnetintų atsuktuvų rinkinys Super Ego ERGO-MAX (6 vnt.)

8414162017479

Nauja prekė

Įmagnetintų atsuktuvų rinkinys pasižymi puikiu sukibimu ir geru sukimo momentu.

Komplektacija:

  • 3,5x75 ; 4x80 ; 5,5x125 ; 6,5x150 ; PH1 ; PH2.

Smulkiau

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

15,99 € su PVM

-3,00 €

18,99 € su PVM

Apie prekę

  • Ergonomiška dvisluoksnio polimero rankena.
  • Atsparūs aliejui ir chemikalams.
  • Specialaus sukietinto lydinio plieno 73 MO 5-2 (58HRc).
  • Grūdintas antgalis, puikus sukibimas, norint užsukti. 
  • Juodas antgalis - tikslus ir apsauga nuo korozijos. 
  • Optimalus sukimo momento perdavimas atsuktuvo galui.
  • Gamintojas: SUPER-EGO TOOLS, S.L.U. Abadiano, Spain.

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: