Virtuvinis kombainas ELECTROLUX EKM4000

7332543280803

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

300,99 € su PVM

Apie prekę

Metalinis korpusas

2 plakimo ir maišymo indai (4,8 l ir 2,9 l)

10 greičio nustatymų

LED apšvietimas rankenėlėje

Matmenys (AxPxG): 36x37x21 cm

Galimi papildomi priedai: ACCESSORY MG, ACCESSORY ES, ACCESSORY PR, ACCESSORY PSC, ACCESSORY PTC, ACCESSORY ESMG.

Video:
https://youtu.be/XC_CcCL7RPE
https://youtu.be/j7u-MVDBU4Y
https://youtu.be/7Vhx3nv3-zw

Techniniai duomenys

Bulvyčių Fri pjaustymo priedas Ne
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė Ne
Galingumas 1000
Gamintojas Electrolux
Indo talpa 4.8
Kokteilinė Ne
Mėsmalė Ne
Pjaustymas grežinėliais Ne
Pjaustymas kūbeliais Ne
Spalva Raudona
Sulčiaspaudė Ne
Tarkavimas Ne

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: