Virtuvinis kombainas ELECTROLUX EFP7300

7332543385263

Nauja prekė

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

Šiuo metu prekės neturime

189,99 € su PVM

Apie prekę

Virtuvės kombainas turi 5 nustatytas programas. Programos: bulvių tarkavimo diskas. Bulvyčių Fry gaminimo diskas. Stambaus ir smulkaus arkavimo diskai. Grežinėlių pjaustymo diskas. Smulkinimo peilis. Tešlos minkymo peilis. Baltymų maišymo diskas. Šluotelė. Be to, ant kiekvieno priedo yra išgraviruota jo funkcija, todėl jų naudojimas intuityvus.

5 Greičiai + Pulse funkcija.

Universalus permatomas 3 l talpos indas.

1 000 W galios variklio sukami „TruFlow®“ ašmenys sukonstruoti taip, kad pritrauktų smulkinamus ingredientus, todėl pasieksite puikius rezultatus. Kadangi ašmenys padengti titanu, galite būti tikri, kad jie Jums tarnaus dar daugelį metų.

Techniniai duomenys

Bulvyčių Fri pjaustymo priedas Taip
Citrusinių vaisių sulčiaspaudė Ne
Galingumas 1000
Gamintojas Electrolux
Indo talpa 3
Kokteilinė Ne
Mėsmalė Ne
Pjaustymas grežinėliais Taip
Pjaustymas kūbeliais Ne
Spalva Pilka
Sulčiaspaudė Ne
Tarkavimas Taip

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: