Sumažinta kaina! DUJINĖ VIRYKLĖ  BEKO FSM62320DSS Padidinti

DUJINĖ VIRYKLĖ BEKO FSM62320DSS

8020000025

Nauja prekė

BEKO dujinė viryklė ir elektrine-daugiafunkcine orkaitė. Elektroninis laikrodis užtikrins, kad greitai ir paprastai pasigamintumėte savo patiekalus.

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

289,00 € su PVM

-70,00 €

359,00 € su PVM

Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A
Spalva sidabro
Ekranėlis LED
Valdymas Mechaninis
Orkaitės funkcijos 8 funkcijos
Durelių stiklas Trigubas
Tūris (m3) 0.4481
Aukštis 85
Ilgis 60
Plotis 60
Teleskopiniai bėgeliai Nėra
Laikmatis Elektroninis
Gross svoris 55.5
Svoris netto 51.2
Dangtis stiklinis
Kaitlentės tipas Dujinė
Apsauga nuo dujų nuotėkio Yra
Orkaitės talpa (l) 66
Uždegimo mygtukas Nėra
Savaiminio išsivalymo funkcija Nėra
Orkaitės tipas Dujinė orkaitė

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: