ELEKTRINĖ VIRYKLĖ    BEKO FSE66000GW Padidinti

ELEKTRINĖ VIRYKLĖ BEKO FSE66000GW

8020000028

Nauja prekė

BEKO FSE66000GW elektrinė viryklė su 4 ketaus kaitvietėmis , greitu orkaitės įkaitinimu . Žiedinis kaitinimas su ventiliatoriumi.

Prekė gali skirtis nuo matomos nuotraukoje !

222,00 € su PVM

Techniniai duomenys

Energijos sąnaudų klasė A
Spalva Balta
Ekranėlis Nėra
Valdymas Mechaninis
Orkaitės funkcijos 5 funkcijos
Durelių stiklas Dvigubas
Tūris (m3) 0.306
Aukštis 85
Ilgis 60
Plotis 60
Teleskopiniai bėgeliai Nėra
Laikmatis Mechaninis
Gross svoris 50
Svoris netto 46
Dangtis metalinis
Kaitlentės tipas Elektrinė
Apsauga nuo dujų nuotėkio -
Orkaitės talpa (l) 66
Uždegimo mygtukas -
Savaiminio išsivalymo funkcija Nėra

Apie mus

Apie mus

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA įkurta 1992 metais lietuviško kapitalo įmonė, valdanti ne maisto prekių prekybos tinklą „BIKUVA“.

„BIKUVA“ - vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnikos prekėmis, baldais, buitine technika ir aparatūra, namų apyvokos prekėmis.

Prekybos tinklo misija – maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, apdailos ir namų apyvokos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai.

Įmonės tikslas - būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu. Šiandien įmonė valdo 18 prekybos centrų, esančių šešiolikoje Lietuvos miestų. Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.

„BIKUVA“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje. Dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.

Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: